Kvalitní káva z nejrůznějších koutů světa v našem e-shopu

 

Instantní káva – káva vhodná pro každý okamžik dne

Jsme společnost Great Tea Garden s.r.o. a nabízíme jen to nejkvalitnější zboží. Zakoupit u nás můžete:

  • Čaj – sypaný/balený, zázvorový, černý, zelený, bílý, žlutý, ovocný, bylinný a další;
  • Káva – zrnková/mletá, instantní, ledová a další;
  • Příslušenství – konvičky, šálky, hrnečky, sklenice, lžičky, podnosy a mnoho dalších užitečných věcí.

Jak jste tedy již určitě pochopili, v našem širokém katalogu si vybere každý, a to bez ohledu na to, zda jde o běžného či sebenáročnějšího zákazníka z řad milovníků čaje či kávy. Instantní káva je perfektní a hlavně rychlou volbou kdykoliv, když máte chuť na kávu, ale nemáte zase tolik času na její přípravu. Ostudu si rozhodně neuříznete ani tehdy, pokud se šálkem naší rozpustné kávy rozhodnete pohostit očekávanou návštěvu. A to navzdory tomu, že instantní káva ztrácí ono specifické aroma, tolik charakteristické pro čerstvě namletou kávu. Instantní káva z našeho internetového obchodu je však i tak velmi kvalitní a navíc připravovaná s největší péčí a cílem potěšit a povzbudit naše zákazníky. Nic totiž neprosadí firmu tolik jako spokojený klient, jež poskytne kvalitní a kladné reference nebo nás doporučí svým přátelům a známým. Proto zvolte naše kvalitní a seriózní služby. Veškerá káva i čaj jsou sbírány ručně, bez použití strojů, tudíž se mohou pochlubit tou nejvyšší kvalitou a péčí, jež jim je poskytována na plantážích celého světa. Instantní káva je nápojem, který nikdy nezklame a kterému patří pevné místo ve spíži každého z nás. Ať už tedy preferujete zrnkovou či instantní kávu, v našem internetovém obchodě si určitě vyberete to, co hledáte.

Za kolik Vám dopravíme Vaše zboží?

MALOOBCHOD

Pokud Vaše objednávka přesáhne hodnotu 1000 Kč, objednané zboží Vám zašleme zdarma. Při nižší objednávce Vás doprava vyjde na 100 Kč.

VELKOOBCHOD

Objednávky v rámci velkoobchodu zasíláme zdarma v případech, kdy hodnota zboží převýší 3000 Kč. U menších objednávek si účtujeme dopravné ve výši 110 Kč.

Instantní káva je nepostradatelný pomocník, kterého oceníte nejenom v případě nečekané návštěvy, ale v podstatě kdykoliv, když dostanete neovladatelnou chuť na kávu.

Sdílej s přáteli!